MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE KTSO ARASINDA İŞBİRLİĞİ KURSLARINA İLİŞKİN PROTOKOL İMZALANDI

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü  ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde açılacak olan kurslara ilişkin protokol 27.02.2018 tarihinde imzalandı.
Protokole ilişkin bilgiler veren Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan,  
"Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde faaliyet gösteren işletme çalışanlarının, Üretim ve Hizmet sektörlerinde istihdam  edilecek yeni personele,üretimde teknolojik gelişmelere paralel olarak mesleki yeterliliklerinin arttırılması, İş Sağlığı  ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması , mesleklere uyumlarının sağlanması, Mesleki Eğitim Kursları, Mesleki uyum ve geliştirme kursları vb.faaliyetler ile  Mesleğin gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırılması, belgelendirilmelerinin sağlanması konusundaki esas ve usuller ile tarafların yükümlülüklerini belirlemek için protokol imzaladık dedi." 
Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan ile İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse  daha sonra eğitim işbirliği protokolüne  imza attı.Protokol töreninde Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Dursun Yeşiloğlu’da hazır bulundu.

27.02.2018 - 13:14:24 | Karabük Ticaret ve Sanayi Odası


Ticaret Odası Başkanlığı makamı önce sorumluluk ve daha sonra büyük bir gayret ve vizyon anlayışını zorunlu kılan son derece önemli bir konumdur. Bunun bilincinde ve gelişen her türlü konjönktürel şartların farkındayız.

 
Alış Satış
Dolar 3,9039 3,9110
Euro 4,8103 4,8189Google Arama
Sitemde Arama
KTSO Tüm Haberler KTSO Video Galeri KTSO Basın Videolar Karabuk OSB